Універсальність у всьому: гумат калію!

Більшості з нас до душі універсальні товари:

  • ну, по-перше, вони зручні;
  • а, по-друге, вони виконують безліч функцій, як правило, 2 в 1, або навіть 3 в 1.

Звичайно ж, кожен городник хоче знайти універсальне добриво, яке б і за рослинами доглядав, і ґрунт удобрюють. Любов садівників-любителів та городників до універсального удобрення - цілком логічна. Немає потреби витрачати гроші на різні види добрив: для поливу, підгодівлі, захисту від шкідників і погодних умов. Мало того, будь-які заходи щодо удобрення ґрунту, і підгодівлі рослин займають багато часу і сил.

Універсальність у всьому!

Дуже добре справляється зі зниженням споживання мінеральних добрив – універсальне природне добриво гумат калію: порошок чорного кольору, які перед застосуванням розводять у звичайній воді.

Гумат калію зарекомендував себе, як відмінний стимулятор росту рослин, володар фунгіцидної активності. До складу гумату калію входять легкорозчинні калійні солі, гумінових кислот і комплекс мікроелементів. Гумат калію – добриво натуральне, а тому не небезпечно ні для людини, ні для тварин. При використанні його не потрібно ніяких додаткових засобів захисту.

Для отримання максимального результату від застосування гумату калію необхідно дотримуватися загальних рекомендацій.

Позитивний вплив гумату калію забезпечено і на ґрунт, і на рослини.

Обробка ґрунту

  • Обробка ґрунту включає передпосівну культивацію.
  • Післязбиральна обробка ґрунту. Внесення гумату калію восени дозволяє відновити ґрунтову родючість.

Обробка рослин гуматом калію

  • Передпосівна обробка насіння. Приблизно за добу до посадки необхідно витримати насіння в живильному розчині гумату калію. Це збільшить стійкість рослин до несприятливих погодних умов: заморозків, посухи. Підвищується схожість насіння, швидше розвивається коренева система, рослини стають загартованими до грибкових захворювань.
  • Позакореневе підживлення під час вегетації. Мінімальна дворазова підгодівля гумату калію істотно покращує живлення культур, обмін речовин в них. Зелень, овочі, ягоди активніше накопичують поживні речовини. Завдяки обробці гуматом, поліпшуються смакові якості культур, їх зовнішній вигляд. Урожай дозріває раніше за встановлений термін на 7-10 днів.
  • Економія. Застосування гумату калію для вирощування всіх городніх і садових культур знижує споживання мінеральних добрив на 50%. Вигода придбання гумата калію - очевидна!

Для замочування насіння

 
Для замочування насіння

Для замочування насіння необхідно взяти на 1 літр води 0,5 г (1 чайна ложка - 3 г засобу) гумата калію (порошок). Цибулини рослин, квітів, насіння намочити на добу.

Живці - на 14-16 годин, опустивши на 2/3 довжини.

В якості добрива (обприскування)   Відмінний спосіб підживлення рослин, так як поживні речовини, всмоктуючись всією поверхнею, активно надходять в рослини. Робочий розчин: 3 грами гумата калію розводять на 1 л води. Очевидний плюс - знижується витрата розчину
Для поливу

Полив проводять на початку вегетації 2-3 рази в інтервалі 10-14 днів. Сначал витрата складає 0,5 л на рослину, потім збільшують до 1 л. Висаджену розсаду необхідно полити відразу після посадки у відкритий грунт. Другий раз - в період бутонізації.

Робочий розчин: 1 столова ложка на 10 літрів. Розчиняти гумат калію рекомендується в теплій воді. Спочатку необхідно взяти трохи теплої води 50˚С, висипати гумат, розмішати, потім додати повний обсяг води.

Для обробки ґрунту Для поліпшення структури ґрунту необхідно провести її детоксикацію. З розрахунку 50 г гумату калію на 10 кв. м - просто розкидайте добриво, потім розпушити, пройшовшись граблями.
  • Універсальність у всьому: гумат калію!