Гумінові добрива — Купити гумат калію в Україні

Гумат калію - природне органічне добриво, яке містить натрієві та калієві солі, яке знайшло широке застосування в сільському господарстві. Його використання позитивно впливає на швидке зростання, якісний розвиток кореневої системи, підвищення врожайності сільськогосподарських і садових культур, зокрема пшениці озимої, соняшників, декоративних рослин. Гумат калію надійно захищає рослини від захворювань і допомагає швидко адаптуватися під зміни несприятливих погодних умов.

Використання гумату калію для підвищення родючості рослин

Розрахунок норми гумата калію

Для грамотного розрахунку норми гумата калію при внесені добрива, необхідно врахувати загальну частку азотних добрив, які використовуються на 1га землі. З урахуванням цього показника, на 1га знадобиться 0,4-1л гумата калію (частка гумінових кислот повинна складати 76г/л).

Цілі використання гумату


Гумат калію застосовують для:

 • повноцінного підживлення рослин;
 • в період вегетації їх ефективної кореневої та позакореневої обробки;
 • прискорення утворення перегною (гумусу);
 • посилення стійкості культур різного роду захворювань;
 • активізації їх зростання;
 • стимуляції розвитку кореневої систем;
 • збільшення врожайності;
 • поліпшення якості та зменшення термінів достигання.

Методи застосування гумату калію

Безперечною перевагою гумата калію в порівнянні з іншими добривами, серед іншого, виступає простота у використанні.

Приготування розчину проводиться в залежності від типу культур і способу їх обробки:

 • обприскування;
 • полив;
 • замочування.

Концентрація готового до використання складу різниться для проведення обробки рослин (кореневого та позакореневого), підживлення розсади замочування або обприскування насіння, живців і самих культур. З метою швидкого відновлення родючості ґрунту краще гумат калію використовувати в рідкому вигляді (від 2 до 4 л на 1 га).

Користь гумата

Пропоновані компанією "Галичина" продукти виготовлені з низинного торфу, що вказує на високий вміст в ньому фосфору й азоту, відповідальних за значне підвищення врожайності с/г культур, при цьому ціна гумату калію доступна для кожного садівника або фермера. Унікальні показники ефективності даного добрива (до 30%) зберігаються навіть при забрудненості навколишнього середовища. Багато разів доведено, що наслідком використання гумату калію є суттєве зростання стійкості культур до різного роду захворювань і впливу негативних погодних факторів.

Гумат Калію «Галичина»


Основний напрямок діяльності компанії «Галичина» (Україна-Італія) - виробництво в рідкому вигляді та субстратів гумата калію, екологічно-чистого добрива високої концентрації, незамінного для вирощування сільськогосподарських культур.

Наша компанія дотримується гнучкої цінової політики. Оптовим покупцям пропонуються індивідуальні знижки на гумат калію, ціна формується в залежності від замовленої кількості. Здійснюється доставка замовлень по всій території України. Купити гумат калію можна, як по передоплаті, так й з післяплатою.

При заповненні форми зворотного зв'язку і замовленні органічного добрива, кожного покупця чекає гарантований бонус.

Гумат калію застосовують з метою:

 • обробки насіннєвого і посадкового матеріалу безпосередньо перед висадкою в ґрунт (360-500мл на 1 тонну);
 • проведення кореневої та позакореневої обробки (0,4- 0,7л на 1га);
 • збагачення ґрунту;
 • активізації росту рослин;
 • зміцнення імунітету культур різних видів;
 • деструктуризація стерні (2-4л на 1га);
 • підвищення ефективності та зниження кількості використання інших добрив, які використовуються спільно з гуматом калію.

Гумат калію, виготовлений з низинного торфу, - справжнє джерело цінних речовин. У ньому містяться:

 • амінокислоти;
 • вітаміни С, D, E, PP, групи В, провітамін А;
 • ферменти;
 • фолієва кислота, каротіноди;
 • білки, пектини, фітогормони, моно- і полісахариди, мелоноідін.

Результативність застосування гумату калію:

 • підвищення обсягу одержуваного врожаю до 35% (в тому числі й на ґрунтах низької родючості);
 • зміцнення імунітету, забезпечення стійкості культур до хвороб;
 • сприяння формуванню міцної та сильної кореневої системи;
 • якісне поліпшення врожаю;
 • зниження обсягу внесених добрив (до 35%);
 • максимальна засвоюваність рослинами;
 • зменшення токсичності хімікатів і добрив.

Хімічний склад гумату калію

Хімічний склад гумату калію, вироблений «Галичиною», містить унікальні за своєю цінністю для життєдіяльності рослин компоненти: азот, калій, фосфор, гумінові та фульвові кислоти рН 8-11.

Показник якості

Норма по НД

Фактичні показники гумата калію від ТМ Галичина

Масова частка гумінових кислот (грам на 1 літр)

не менше 20,0

70,0

Масова частка фульвокислот (грам на 1 літр)

не менше 10,0

35,0

Масова частка гумусових речовин (грам на 1 літр)

не менше 50,0

105,0-110,0

Схема і періоди оптимального використання гумату калію

Для здійснення передпосівної обробки насіння розчин готують з розрахунку 0,5л гумату калію в рідкому вигляді на 10-30л води.

Обробка перед посівом сприяє:

 • підвищенню врожайності культур на 20-30% з 1 гектара землі;
 • підйому показника схожості насінн;
 • збільшення кущистості;
 • приросту плідних стебел.

Обробка культур методом обприскування під час вегетації

Приготування розчину для позакореневої обробки здійснюється з розрахунку 0,4л рідкого гумату калію на 200-300л води.

Перша обробка проводиться в період сходів або в кінці кущіння. Дана процедура стимулює ріст рослин, збільшення їх густоти і позитивно впливає на потенціал продуктивного стеблостою.

Оптимальний момент для другої обробки - вихід рослин в трубку і початок колосіння злакових культур. Дана міра допомагає сформувати генетичний потенціал сорту і збільшити кількість продуктивних зерен в колосках.

Третю обробку рекомендується проводити в період колосіння або в фазу воскової стиглості, що покращує збереження врожаю, прискорює дозрівання зерна і формування маси тисячі насінин.


Ціни і розфасовка

Об'єм

Ціна 

Ціна з ПДВ

Ціна ($)

Каністра 5л (1 шт.)

650 грн

780 грн

20,16

Каністра 5л (20 шт.)

630 грн

756 грн

19,53

Каністра 5л (96 шт.)

600 грн

720 грн

18,6

Каністра 20л (1 шт.)

2 480 грн

2 976 грн

76,9

Каністра 20л (5 шт.)

2 380 грн

2 856 грн

73,8

Каністра 20л (30 шт.)

2 300 грн

2 760 грн

71,32

Єврокуб 1000л (1 шт.)

97 750 грн

117 300 грн

3 031

Єврокуб 1000л (3 шт.)

90 000 грн

108 000 грн

2 790,7


Який гумат краще, сухий або рідкий концентрат?

Гумат калію - це природне добриво. Найчастіше агрономи, професіонали та любителі, пускають в справу даний препарат в рідкій формі: воно найбільшою мірою раціональне у використанні та має найкращі показники.

Рідкий гумат калію

Дане добриво має буре, темнувате забарвлення, виготовляється з торфу за допомогою запозичення доброчинних мінералів. Надзвичайно раціональне і зручне в експлуатуванні, поширене через свою високу продуктивність. Рідкий гумат калію - це концентрат, який розчиняється у воді, а пропорції залежать від намірів в експлуатації. Ось припис по його споживанню: щоб скорегувати структуру ґрунту береться 0,1-0,2% від усього об'єму рідкого гумату калію.

Порошковий Гумат калію

Гумат калію в порошкоподібному вигляді використовується для всебічного посилення спроможності захисту дії різних речовин і організмів, які викликають деструкцію клітин і тканин культур, форсування їх розвитку та утворення плодів: порошок знову ж розводять у воді, а самі правила застосування гумату калію є можливість прочитати на упаковці самого продукту.

Порошковий препарат форсує прогрес сукупності всяких типів мікроорганізмів, що населяють середовище проживання в ґрунті, внаслідок чого, набагато різкіше проходить створення відмінного гумусу, тому врожайність підвищується до п'ятдесяти відсотків, а дозрівання фруктів або ягід настає раніше. Ґрунт - не втрачає своїх особливостей, а перетворюється в більш родючий ґрунт, і він звільняється від хімічних елементів з властивостями металів.

Виходячи з варіацій використання гумату калію варіанти, як його розводити, різноманітні, а принципи щодо вживання модифікуються.

Для замочування треба розчинити половину грама добрива на літр води. Насіння, зернятка або цибулинки розміщують в розчині від восьми годин до двох днів, живці в повністю опускаються на період десь до 14 годин.

Обприскування відбувається ще більш слабким складом - 3 гр. гумата розводять в 10 л води.

Заготівля для зрошення здійснюється наступним чином: ст.л. препарату розчинити в 10 л. води.

Для чого потрібен гумат калію для рослин в Україні?

Гумат калію як стимулятор росту успішно використовують на таких культурах:

Овочеві

Культури, які вирощуються з добривом безпосередньо перед початком засіванням ґрунту, а також найбільший ефект від використання гумат калію-стимулятора росту на різних етапах вегетації рослин - застосування його варіюється від двох до шести разів. При поливі рекомендовано брати від 50 до 100 мілілітрів на 10 л води, використання йде до 10л на кв.м.: все залежить від різновиду культур. Обприскування цієї ж сумішшю по 1,5 - 3л на 100 кв.м.

Капуста, буряк, морква, кабачки обробляються препаратом чотири рази за один час року. Картопельку вимагає вимочування або сприсківанія напередодні посадки. Огірки і помідори підгодовують від 3 до 4 разів.

Зелень

Дані рослини обробляються за сезон від двох до шести разів. Створену суміш агрономи (від трьох до десяти літрів на кв.м.) використовують при зрошенні. Підсумок: зберігається концентрованість смаку і збільшується ступінь стійкості до всіляких захворювань.

Плодово-ягідні

Для даного різновиду культур застосовують препарат, обробляючи саджанці, й всі частини деревця, чагарників, багаторічних і однорічних рослин (обприскуючи їх). Вводити гумат краще разом з вживанням гербіцидів. Підгодовування проходить на початку весни напередодні цвітіння, під час зародження плодів і їх достигання.

Цікава інформація! Калій сприяє накопиченню цукрів у фруктах і ягодах, отже, вони стануть ще солодші. Виготовляють розчин, а далі вживання його полягає в змочуванні насіння на добу, а ось цибулинок і бульб - на половину цього часу. Для поливу цей же обсяг треба розчинити в 10 л води, а гумат калію норма витрат виходить близько 3-10 літрів на кв.м.

Кімнатні рослини

Підживлення препаратом активізує ріст і хороше цвітіння. Робити це слід в проміжок часу, коли кімнатні рослини мають найбільш енергійне зростання, а саме з початку весни по вересень: удобрюють один раз в п'ятнадцять діб. Гумат калію застосування восени:в цей період спокою відбувається підгодовування рослини один раз за 1,5 міс. Обприскування розчином в розмірі 5-100 мілілітрів гумата на літр води, не забуваючи стежити, щоб листочки були повністю зволожені. Для поливу роблять той же розчин.

Гумат калію: вигадки та істина

 • «Будь-які різновиди гуматов - ідентичні»

Як виробляють гумат калію?

Методика добування гумінових препаратів - аналогічна, проте сировинний матеріал різний. І власне сировина служить індексом, яку чисельність плідних речовин буде виділено, і якою біоактивністю вони володітимуть.

Як виробляють гумат калію?

 • З торфу, лідера для видобутку гуматов. Має найкращу пропорцію фульвокислот, гумінових кислот і хорошу біоактивність.
 • З мулу з ставків - матеріал нижче сортом, оскільки володіє зайвими хімічними добавками. Очищення від них разюче збільшує ціну кінцевого продукту.
 • З бурого вугілля, в ньому є баластна маса, володіє малою активністю, має замало груп гумусових кислот, які розчиняються у воді, лужні елементи та кислоти.
Відповідь - неправда.
 • «Гумат калію використовують і без мінеральних добавок»

Не цілком точно. У достатньо не родючої землі, де зберігається не більше відсотка гумусу в верхньому шарі одного гектара знаходяться близько 30000 кг гумінових сполук. У літрі добрива в рідкому вигляді містяться 30 грам аналогічних з'єднань. Даний об'єм розраховується для введення також на 10 000 кв.м. У чому відмінність? Дані 30 грам розраховані для обробки 1 га посівів! Дана обробка дає культурам поштовх до якнайшвидшого прогресу. Однак ґрунт повинен бути переповнений органічними сполуками, а також мікроорганізмам.

Відповідь - неправда.

 • «Використання гумату калію підвищує урожай»

Препарати купуються для підвищення врожаю. Це також означає, зменшення витрат та первісною вартістю за 1000кг врожаю. Гумат калію з нормою внесення не підніме урожай, його слід поєднувати з іншими обривами, враховуючи головні агрономічні прийоми. Дотримуючись всього технологічного ланцюжку із застосування добрив - вийде позитивний підсумок.

Відповідь - Істина.

Результати застосування на основних культурах

 • соняшник - підвищення масової частки олії в перерахунку на суху речовину в уже згадуваному матеріалі на 3-5%;
 • зернові і бобові - підвищення врожайності і кількості білка;
 • баштанні культури - форсування достигання десь на тиждень, поліпшуються смакові якості;
 • овочі - форсування періоду достигання днів на 10;
 • вноград - збільшується урожай, а смакові якості винних виробів, вироблених з цього винограду, значно поліпшуються;
 • цукрові буряки - підвищується кількість цукрів;
 • садові рослини - термін цвітіння прискорюється на 10 днів.

Почитайте відгуки про Гумат від фермерів України

 • Обробляючи посадковий матеріал зазначеним препаратом, сильно збільшується відсоток проростання насіння, формування потужної кореневої системи. Також, збільшується стійкість культур до негативного навколишнього середовища, всіляких захворювань.
 • Гумат калію - це і добриво, і антистрес також. Від гуматів можна багато взяти і застосовувати їх найсильніші сторони. Добриво відмінно поєднується з багатьма способами захисту рослин. Позитивний вплив на злакові після додавання гумата калію було чітко видно на протязі двох днів, посівні площі оброблялися цілком, контрольне поле не залишалося, однак це не завадило визначити дію гумат калію на збільшення врожайності.