Корисна інформаціяЧим удобрювати квіти і декоративні рослини?

Гумат калію застосовують не тільки для поліпшення урожаю овочів, для стимуляції росту сільськогосподарських культур і плодових дерев. Гумат калію - відмінний засіб для підтримки здоров'я і краси декоративних рослин і квітів. Добриво ідеально підходить для обробки всіх видів однорічних і багаторічних квітів, декоративних рослин.

Як застосовувати гумат калію для перцю: інструкція, способи

Є в планах вирощувати перець? Відмінно! Цей овоч має чудовий смак і містить багато вітамінів. У цій статті розглянемо, що ж допоможе вам зібрати свій найкращий урожай перцю, незалежно від того, починаєте ви з власних пересадок або садите то, що купили в місцевому садовому магазинчику. А саме - чим допоможе підживлення перцю гуматом калію?

Як застосовувати гумат калію для ожини: інструкція, способи

Багато хто з нас любить вискубувати стиглу ожину з диких чагарників, які ми знаходимо вздовж узбіч і по лісах. Сучасні сорти ягід ожини представлені в широкому асортименті, які підійдуть будь-якому садівникові, від професіоналів до аматорів. Ожина - прекрасна рослина для будь-якого домашнього садівника - вона дає дуже багато і вимагає дуже мало. Як плід для вирощування, ожина не є вимогливим рослиною і добре росте в помірній зоні.

Рекомендації по застосуванню

Пшениця яра та озима, жито озиме, ячмінь озимий і яровий, тритикале озимая. Обробка насіння та обробка в період вегетації. Протруєння насіння разом із будь якими протруювачами перед сівбою. Витрата робочого розчину 10л на тону насіння. Приготування робочого розчину – 0,2л гумата калію розвести в 9-ти літрах води.

Ефективність дії проти хвороб на с/г культурах

ПШЕНИЦЯ, ЯЧМІНЬ - зменшення ураження борошнистою росою в 2-3 рази, кореневої гнилі на 70%, септоріозом і фузаріозом - на 60-70%

СОНЯШНИК - зниження ураження пероноспорозом в 1,5 рази; сірою, білою і попелястою гнилями в 2,8 рази; сухою гниллю кошиків в 1,6 рази; вертіцелезом в 2,2 рази; іржею в 2 рази; фамозом в 1,8 рази

Як застосовувати гумат калію для ячменю: інструкція, способи

Високої врожайності і якості ячменю можна досягти, тільки якщо буде докладено необхідних зусиль протягом ключових періодів зростання і розвитку культури.

Гумат калію для цибулі та часнику

Вирощування цибулі та часнику викликає серед багатьох фермерів і любителів величезний інтерес, адже ці продукти постійні та необхідні компоненти харчування цілий рік. Тому слід удосконалювати технології вирощування цих овочів, а точніше, систему удобрення. Чим підгодувати цибулю та часник? У статті розповімо про застосування гумату калію.

Гумат калію для смородини

Гумінові речовини відіграють життєво важливу роль в родючості ґрунту і підживленні рослин. Гумінові речовини являють собою природні продукти, які утворюються після біологічного і хімічного розпаду органічної речовини протягом тривалого періоду часу (тисячі років), в результаті чого гумус відділяється від негумінових речовин (таких як вуглеводи, жири, білки та амінокислоти) шляхом природного розкладання в ґрунті.

Показано з 61 по 68 із 68 (всього сторінок: 7)