Корисна інформаціяРекомендації щодо застосування гумату калію торф'яного рідкого в овочевих культурах та картоплі

Всі овочеві культури (капуста, томати, огірки, морква, буряк, цибуля, перець, баклажани та ін) добре відгукуються на передпосівний обробіток їх насіння робочим розчином гумату калію концентрацією 0,01-0,005%. Для приготування робочого розчину гумату калію необхідно в 10 літрах води розчинити 10г (дві чайні ложки) концентрату. Тривалість замочування насіння - 10-15 годин (але не більше доби), за добу до посіву.

Гумати в рослинництві

Захисна дія гуматів з найбільшою силою проявляється в екстремальних умовах (висока або низька температура, посуха або перезволоження, недостатня кількість світла і кисню в грунті, накопичення отрутохімікатів). Є факти виживання рослин кукурудзи, картоплі в умовах низької температури (до -12 ◦ С). Гумати послаблюють або повністю нейтралізують токсичну і мутагенну дію пестицидів. Під впливом гуматів рослини краще переносять надмірні дози добрив, особливо азотних і підвищені дози пестицидів.

Застосування гумату калію

У світі гумат калію вже давно широко застосовується як найбільш ефективний та екологічно безпечний регулятор росту і розвитку рослин, в той час як у вітчизняному сільськогосподарському виробництві його популярність лише починає набувати обертів. Передусім це пов’язано із низькою обізнаністю українських фермерів з перевагами та безпечністю застосування цього добрива. Тому є необхідність детальніше з’ясувати, кому і для чого потрібен гумат калію, а також чи впливає його внесення на екологічні якості вирощеної продукції.

Загальні поради щодо застосування гумату калію для овочевих культур

При насадженні зелених рослин та загальної висадки насіння у грунт, відразу необхідно застосовувати гумат калію. Цей процес здійснюється наступним чином:попереднє зімшування проводиться з даним продуктомабсорбування овочевого насіння в комбінації з гуматомпротруювання насіння с/г кульутр в перемішку з міндобривом.

Деструктор стерні: нове слово в підживлюючій обробці ґрунту

Великою помилкою багатьох фермерів та виробників сільськогосподарської продукції є ігнорування живильної обробки ґрунту. Вважається, що найбільш важливим є безпосередньо збір врожаю, проте відомо, що саме стерньова закладає основу врожайності наступних культур, тому нехтувати нею не варто.

Показано з 51 по 60 із 68 (всього сторінок: 7)