Корисна інформаціяГумати в рослинництві

Захисна дія гуматів з найбільшою силою проявляється в екстремальних умовах (висока або низька температура, посуха або перезволоження, недостатня кількість світла і кисню в грунті, накопичення отрутохімікатів). Є факти виживання рослин кукурудзи, картоплі в умовах низької температури (до -12 ◦ С). Гумати послаблюють або повністю нейтралізують токсичну і мутагенну дію пестицидів. Під впливом гуматів рослини краще переносять надмірні дози добрив, особливо азотних і підвищені дози пестицидів.

Застосування гумату калію

У світі гумат калію вже давно широко застосовується як найбільш ефективний та екологічно безпечний регулятор росту і розвитку рослин, в той час як у вітчизняному сільськогосподарському виробництві його популярність лише починає набувати обертів. Передусім це пов’язано із низькою обізнаністю українських фермерів з перевагами та безпечністю застосування цього добрива. Тому є необхідність детальніше з’ясувати, кому і для чого потрібен гумат калію, а також чи впливає його внесення на екологічні якості вирощеної продукції.

Загальні поради щодо застосування гумату калію для овочевих культур

При насадженні зелених рослин та загальної висадки насіння у грунт, відразу необхідно застосовувати гумат калію. Цей процес здійснюється наступним чином:попереднє зімшування проводиться з даним продуктомабсорбування овочевого насіння в комбінації з гуматомпротруювання насіння с/г кульутр в перемішку з міндобривом.

Чим удобрювати квіти і декоративні рослини?

Гумат калію застосовують не тільки для поліпшення урожаю овочів, для стимуляції росту сільськогосподарських культур і плодових дерев. Гумат калію - відмінний засіб для підтримки здоров'я і краси декоративних рослин і квітів. Добриво ідеально підходить для обробки всіх видів однорічних і багаторічних квітів, декоративних рослин.

Показано з 51 по 60 із 67 (всього сторінок: 7)