Корисна інформаціяГумат калію: властивості і особливості застосування

Природне прагнення фермерів, садівників і городників – отримання якісного стабільно високого врожаю раз або навіть пару раз на рік. І якщо ще деякий час назад результат залежав від погодних умов, то на сьогоднішній день забезпечити ефективне вирощування різних культур вдається завдяки можливостям новітніх агротехнологій. Одна з найбільш дієвих і нескладних – використання гуматів.

Як правильно і навіщо використовувати гумат калію для томатів

Помідор знає кожен ще з маленьких років: без сеньйора Помідора життя всіх нас досить тяжко уявити. Слово «помідор» походить з італійської та французької мов. Помідори - неймовірно теплолюбні рослини. У південних широтах, де не буває холодів його вирощують цілий рік.

Описуваний плід містить дуже багато калорійних елементів. Саме завдяки їм томат характеризується чудовими цілющими властивостями. Застосування в їжі свіжих помідорів допомагає від патологічного стану, обумовленого недостатністю в організмі деяких вітамінів. Їх рекомендовано вживати не тільки при лікуванні, а й для профілактики. При наявності виразок відмінно допоможе свіжовичавлений сік, а плоди рекомендовано їсти при хворобах печінки.

Як правильно і навіщо використовувати гумат калію для огірків

Відмінний урожай - заповітна мрія не тільки любителів, але і професіоналів. Отже, не буде зайвим ознайомитися і зібрати найбільшу кількість необхідної інформації. У даній статті пропонується добірка рекомендацій, що стосуються вирощування та догляду за огірками.

Огірок майже повністю складається з води і містить цукор, а також поживні вітаміни і мікроелементи. Практично дистильована вода, яка міститься в плодах, чудово виводить токсини і добре впливає на загальний стан організму.

Як правильно і навіщо використовувати гумат калію для полуниці

Весняний сезон - чудовий період: теплий вечірній час, очікування літа і жаданої відпустки, перший і найбільш смачний урожай різноманітних ягід і фруктів. У цій статті поговоримо про королеву ягід. Полуниця - найбільш улюблена ягода, і не тільки завдяки смаковим якостям, а й безліччю корисних властивостей.

Полуницю вживали лікарі і цілителі ще з часів Стародавньої Греції. Ця ягідка серед призерів, які містить масу корисних речовин і є одним з головних джерел мінералів.

Як правильно і навіщо використовувати гумат калію для винограду

Дикий виноград ріс ще до народження людей, археологи знайшли викопні насіння, що датуються десь 60 мільйонами років. Культура винограду відома з дуже давніх часів. Наприклад, в Грузії були знайдені частини старовинних глиняних глечиків, на яких зображені виноградні грона.

Виноград вирощують заради його ягідок, які в їжу використовують не тільки в свіжому вигляді, але і переробляють - сушать, роблять винні напої, соки, желе та інше, а також, застосовують, як озеленення та щоб отримати живці. Виноград рано починає плодоносити, характеризується невибагливістю і чудовою адаптованістю, добре росте на бідних ґрунтах, при дефіциті вологості і при надзвичайних температурах. Разом з тим ця рослина - чемпіон за якісним складом і накопиченню цукрів.

Як застосовувати гумат калію для соняшника: інструкція, способи

Незважаючи на те, що соняшники часто викликають захоплення як просто прекрасні садові прикраси, насправді вони вражають своєю різноманітністю застосовування.

Насіння живлять незліченну кількість людей, тварин і птахів. Соняшникова олія використовується в кулінарії, милі і косметиці. В саду ви можете вирощувати соняшники не тільки як красиві естетичні доповнення, але і як в живі опори для бобів-жердин.

Як застосовувати гумат калію для сої: інструкція, способи

Соя – одна з найдавніших культур, що культивуються людством. Її батьківщиною вчені вважають Південно-Східну Азію, де сою вирощували більше 5 тисяч років тому. У сучасному світі дану рослину успішно вирощують всюди, крім, напевно Південного і Північного полюсів. Розберемо питання – чим підгодувати сою, щоб отримати відмінний урожай?

Вплив гумату калію на вегетативний розвиток рослин, урожай і якість с/г продукції

ПШЕНИЦЯ (яра і озима) - збільшення врожайності в середньому на 10-15%; збільшення кущистості на 0,8-1%; маси насіння на 11-13%; маси кореневої системи на 40-60%; підвищення вмісту клейковини в зерні в середньому на 5%; підвищення якості клейковини; підвищення вмісту білка в зерні на 1,5-2%

Рекомендації щодо застосування гумату калію торф'яного рідкого для баштанних та квітково-декоративних культур

Гумат калію стимулює розвиток кореневої системи, збільшує схожість, скорочує терміни проходження фенологічних фаз, дозрівання плодів. Для передпосівної обробки насіння баштанних культур рекомендується застосовувати робочий розчин гумату калію концентрацією 0,008% -0,01%. Тривалість замочування насіння - 18-20 годин. Для приготування робочого розчину 10г концентрату гумата калію розводять у 10 літрах води. Обприскування робочим розчином гумату калію по вегетації слід проводити у фазі утворення батогів і повторно - через 15-20 днів.

Рекомендації щодо застосування гумату калію торф'яного рідкого для плодово-ягідних культур та винограду

Гумат калію доцільно застосовувати при вирощуванні винограду і плодово-ягідних культур шляхом замочування цибухів перед кільцюванням, прищепленої лози перед щепленням, плодових і ягідних саджанців перед висадкою з наступним обприскуванням і поливом кущів винограду, ягідників і плодоносних дерев.

Показано з 41 по 50 із 68 (всього сторінок: 7)