Корисна інформаціяРідкий гумат калію від "Галичина": особливості виробництва та основні переваги

«Гумат калію» – рідке органо-мінеральне натуральне добриво містить 80% гумінових речовин, давно відомо аграріям і садівникам-любителям як природний, екологічно чистий і ефективний стимулятор росту і розвитку сільськогосподарських і декоративних культур.

Гумат калію: обробка сільгоспкультур навесні

Гумат калію: заморозки не страшні?

Навесні, гумат калію - незамінне добриво для всіх сільськогосподарських культур. Не секрет, що часто весняні заморозки скорочують, а то і повністю знищують посіви і розсаду. Весняна обробка сільськогосподарських культур робочим розчином гумату калію в кілька разів підвищує вміст в рослинах цукрів, таким чином, знижуючи на 1-3 градуси критичну температуру для посівів і розсади. Обробка пошкоджених після заморозків рослин гуматом калію активізує регенерацію пагонів і листя, сприяє відновленню обміну речовин, а також усуває інтоксикацію, викликану продуктами розпаду відмерлих клітин, як результат – культури швидше проходять відновлення...

Гумат калію в технології вирощування сільгоспкультур

У розвинених країнах гумат калію застосовується в сільському господарстві повсюдно, і в нашій країні використання природного стимулятора росту набирає обертів, адже доведено: гумат калію відіграє значну роль в обробленні сільськогосподарських культур.

Як отримати багатий врожай полуниці?

Полуницю по праву можна назвати «Королевою» ягід. І це зрозуміло: соковита, смачна, та ще й корисна! Але, правда, як і всі королеви, полуниця - примхлива і вимагає пильної уваги: постійного догляду, якісних добрив і підгодівлі. Як заслужити прихильність «королеви» і отримати максимальний урожай?

Як підвищити врожайність картоплі? Гумат калію - перевірений ефективний засіб!

Картопля, безперечно, займає в землеробстві нашої країни провідну роль, але на жаль, не завжди погода створює сприятливі умови для вирощування гарного врожаю, та й в кожному регіоні країни свої кліматичні особливості. Плюс, склад і структура ґрунтів не завжди відповідають вимогам картоплі. Виправити це можна за допомогою добрив для картоплі, внесених з дотриманням термінів і дозувань. Одне з таких ефективних добрив - гумат калію. Гумат калію, насичений корисними мікроелементами, на прилавках магазинів давно не рідкість, і застосовують його для обробітку агрокультур не тільки фермери, а й садівники-любителі. Чим пояснюється популярність добрива? По-перше, ефективністю, по-друге - величезною користю, і нарешті - доступними цінами.

Троянда + гумат = пишний сад

Сучасний ринок декоративних рослин пропонує неймовірний вибір цих розкішних квітів – різних за формою, розмірами, часом неймовірних відтінків. Жінки з задоволенням вирощують цю унікальну квітку в своїх садах.

Але, троянди люблять хороший догляд і харчування, чуйні на підгодівлю.

Як підвищити урожай цукрових буряків?

Цукрові буряки - культура, що не терпить промахів в агротехніці. Аж надто дорого обходиться фермерам її вирощування, щоб через випадково допущеної помилки втрачати урожайність і цукристість цукрових буряків.

Відмінна альтернатива всім органічним добривам, на думку аграріїв, - гумат калію. Його головна відмінність від інших добрив в економічності (вартість обробки одного гектара площі менше, ніж вартість обробки іншими добривами).

Гумат калію - краще натуральне добриво для декоративних рослин!

Виростити кімнатні квіти пишними і здоровими - не так просто, як здається: процес пов'язаний з безліччю турбот. Але, то задоволення, яке отримуєш, дивлячись на буйство фарб, перекриває всі незручності і клопіт.

Одна з головних турбот квітникарів - правильний підбір добрив, адже невеликий обсяг ґрунту в горщиках не покриває необхідність рослин в поживних елементах, що часто позначається і на зростанні кімнатних рослин, і на їх зовнішньому вигляді.

Гумат калію - ефективне добриво для плодових дерев

Про натуральне добриво «гумат калію» багато садівників чули, та не всі застосовують його для вирощування плодів. Такий парадокс: рекламні статті про нові ефективні добрива читати ми не любимо, так як вважаємо їх «викачуванням» грошей. Однак садівники зі стажем давно випробували гумат на практиці і з успіхом користуються його корисними властивостями. Що ж являє собою гумат калію і чим він корисний?

Гумат калію і капуста: способи застосування і результат

Органічне землеробство набуває все більшої популярністі не тільки серед садівників любителів, але і серед фермерів, а також великих аграріїв, ось чому фахівці сільського господарства переходять на вирощування сільгоспкультур без шкідливих хімічних добрив і підгодівлі. Одна з основних ролей в сучасній технології вирощування натуральних сільгоспкультур віддана по праву гумату калію.

Показано з 31 по 40 із 68 (всього сторінок: 7)