Корисна інформаціяГумат калію: плодово-ягідні культури та виноград

При вирощуванні плодово-ягідних культур і винограду рекомендується застосовувати гумат калію. Фахівці рекомендують замочувати цибухи перед кільцюванням, обробляти підщепних і прищепного лозу перед щепленням, плодові та ягідні саджанці перед висадкою з подальшою позакореневою обробкою і поливом кущів винограду, ягідників, плодових дерев.

Вплив гумату калію на овочеві культури і картоплю

Передпосівна обробка насіння всіх овочевих культур - капусти, томатів, огірків, моркви, буряка, цибулі, перцю, баклажанів та ін. Робочим розчином гумату калію концентрацією 0,01-0,005% дає відмінні результати. Фахівці рекомендують замочувати насіння на10-15 годин (але не більше доби), за добу до посіву.

Гумат калію: зернові культури

Робота по обробці зернових культур гумату калію починається перед посівом. У разі обробки посівів гуматом калію, у зернових культур (пшениці, кукурудзи) виявлено зниження обпалення рослин і фітотоксичної дії гербіцидів.

Стимулятори росту для кімнатних рослин - гумат калію

Гумат калію - не тільки відмінне комплексне добриво для кореневого та позакореневого підживлення рослин, гумінові добрива - відмінні стимулятори росту для кімнатних рослин.

Вплив гуматів на фізичні властивості ґрунтів

Вчені, агрономи і досвідчені садівники відзначають 100% вплив гуматів на фізичні властивості ґрунтів. Внесення в ґрунт "Гумат калію жилкою торф'яного" сприяє поліпшенню структури ґрунту, транспорту поживних речовин, прискорює біологічні процеси накопичення гумусу, активізує вивільнення легкодоступних елементів живлення, підвищує стійкість ґрунту до дії екотоксикантів.

Вплив гумату калію на баштанні та квітково-декоративні культури

Як впливає гумат калію на рослини? Доведено дослідним шляхом: гумат калію стимулює зростання і розвиток кореневої системи культур, підвищує відсоток схожості, скорочує терміни дозрівання плодів і проходження фенологічних фаз культур.

Вплив гумату на ґрунт

Позитивний вплив гуматів на ґрунт доведено науково і досвідченим шляхом: засіб підвищує концентрацію органічних кислот, які сприяють засвоєнню рослинами поживних речовин.

Гумат калію: схема застосування по культурам

Максимальної ефективності позакореневого підживлення можна досягти, застосовуючи для обробки: 0,4 літра гумат калію з мікроелементами в поєднанні з 5 кг карбаміду або 7 літрами КАС для зернових культур і ріпаку на один гектар посівної площі, для соняшника - в поєднанні з 2 кг карбаміду або 3 літрами КАС.

Прискорення розкладання гуматами органічних екотоксикантів

Впливаючи на ґрунт, гумат активує діяльність корисних груп ґрунтових мікроорганізмів, а це сприяє розкладанню токсичних органічних сполук, які утворюються в фрунті при спалюванні палива і отрутохімікатів. Крім того, багатокомпонентна формула гумінових кислот ефективно сорбує важкодоступні органічні сполуки, тим самим знижує їх токсичність і для рослин, і для людини.

Гумат калію. Обробка культур гумату калію навесні

Доведено досвідченим шляхом – гумат калію незамінний навесні для всіх культур. Раптові весняні заморозки можуть повністю знищити посіви або значно скоротити врожайність культур. Обробка сільгосп культур розчином гумату калію перед заморозками сприяє підвищенню вмісту цукрів в рослинах, таким чином, знижуючи критичну температуру для посівів на 1-3 градуси.

Показано з 21 по 30 із 68 (всього сторінок: 7)