Корисна інформаціяГумат калію і органічні добрива

Багато років відходи тваринництва вважали найкращим традиційним добривом і для сільгоспкультур, і для декоративних рослин. Ще з древніх часів почали використання цих традиційних добрив. Дійсно - гній покращує властивості ґрунту, її повітряний і водний режим. Органічні добрива насичені поживними речовинами і мікроелементами, необхідними для життєдіяльності рослин. І хоча у цього методу підгодівлі і добрива рослин були недоліки, альтернативи йому не було.

Гумат калію: норми внесення та інструкція

Гумат калію - натуральне добриво, створене на основі гумінових кислот, володіє стимулюючим ефектом. Гумат калію використовують для передпосівної обробки насіння і посадковий матеріалу, а також для підживлення у вегетаційний період овочевих, зернових, технічних, квітково-декоративних та плодово-ягідних культур, у відкритому і захищеному ґрунтах. Гумат калію прискорює ріст і розвиток рослин, підвищує їх стійкість до несприятливих погодних умов, збільшує врожайність культур і покращує їх якість.

Хто сказав, що кавуни ростуть тільки на півдні?

Літо - пора кавунів! Але, деякі городники скаржаться на те, що ця смачна і соковита ягода, ну, ніяк не хоче рости в місцевих умовах: мовляв, виростити кавуни можна тільки в південних районах! Як же вони не праві! Щоб кавуни виросли цукрові, соковиті і стиглі, потрібно застосовувати добриво - гумат калію плюс, садити районовані сорти і тоді результат не змусить чекати: в кінці літа у вас на столі буде стиглий і соковитий кавун! Гумат калію - натуральне добриво, створене на основі гумінових кислот, отриманих з торфу.

Вплив гумату калію на сільгоспкультури

Згідно з останніми дослідженнями, доведено: гумат калію впливає на рослини на клітинному рівні, змінюючи властивості клітинних мембран. Мембрани - одна з важливих складових будь-якого живого організму, а тому відіграють визначальну роль у розвитку та зростанні рослин: під дією гумату калію мембрани рослин активніше поглинають поживні речовини, внаслідок чого відбувається швидкий поділ клітин, як результат - стимулюється ріст рослин.

Гумат калію: економіка повинна бути економною!

Власники фермерських господарств і садівники-любителі, які захоплюються вирощуванням овочів і фруктів на дачних і присадибних ділянках, весь час шукають ефективні методи, здатні не тільки полегшити непросту землеробську працю, а й оптимізувати процеси польових робіт, забезпечити щорічний високий урожай сільгоспкультур.

Краще за всіх добрив: переваги гумата калію!

Економічна альтернатива всім органічним добривам - гумат калію. Від перегною, компосту, біогумусу і сапропелю його вигідно відрізняє більш низька вартість обробки 1 гектара.

Гумат калію проти захворювання рослин

Одна з основних причин низького і неякісного врожаю сільгосп культур - захворювання рослин. Проблеми із захворюваннями рослин і небезпечними шкідниками знайомі і фермерам, і садівникам любителям, і великим аграріям, але мало кому відомо, що панацея від безлічі захворювань, що вражають сільськогосподарські культури - гумат калію!

Гумат калію: вплив на зернові культури

Гумат калію для «Зернових» - органомінеральне добриво, спеціально призначене для обробки і підгодівлі пшениці озимої та ярої, озимого жита, озимого і ярового ячменю в будь-яких грунтово-кліматичних умовах. Гумат калію рекомендований на всіх стадіях росту і розвитку зернових культур - від передпосівної обробки насіння до обприскування в стадії вегетації.

Як гумат калію впливає на ґрунт?

Доведено: внесення гумату калію робить позитивний вплив на ґрунти. Застосування гумату калію сприяє зниженню собівартості продукції: гумат калію активізує імунну систему рослин, що знижує витрати на додаткові отрутохімікати. Гумат калію в два рази зменшує потребу в мінеральних добривах.

Коронована особа - троянда

Ну хто з жінок не любить квіти! Квіти люблять всі, і це відомий факт! У будь-якому саду, на будь-якому присадибній ділянці у господинь круглий рік розквітають ці дивовижні рослини. Починаючи з ранніх весняних місяців - березень та квітень, і закінчуючи глибокою осінню, квіти радують садівників-любителів та оточуючих своїм різнобарв'ям і ароматами.

Показано з 11 по 20 із 68 (всього сторінок: 7)