Корисна інформація



Прилипач-ад'ювант для с/г рослин від ТМ Галичина: економте до 25% на витратах добрив та ЗЗР

Прилипач для рослин застосовується у сільському господарстві, садівництві та овочівництві для покращення якості обробки рослин та збільшення урожайності. Ефект від використання препарату – зменшити норму витрат робочого розчину; підвищити їх ефективність і знизити ризик негативного впливу на навколишнє середовище.

Топ-10 найбільших українських виробників добрив гумат калію

У даній статті ми розглянемо ключових учасників цього перспективного ринку, висвітлимо їхні досягнення та внесок у розвиток аграрного сектору країни. Добре розуміючи, що гумати калію стають не лише необхідним елементом сучасного сільськогосподарського виробництва, але й важливою ланкою екологічно збалансованого підходу до землеробства, ми докладемо зусиль для висвітлення внутрішнього ринку та досягнень провідних виробників.

Використання гумата калію для підвищення врожайності соняшника

Гумат калію для соняшника – ефективне органо-мінеральне добриво, застосування якого сприяє покращенню загального здоров'я рослини та підвищенню її врожайності. Також до його переваг можна віднести: стимуляцію зростання кореневої системи, покращення структури ґрунту та його водоутримуючої здатності, активізацію живильного обміну, зміцнення імунної системи та стійкості до стресу. Читайте, як збільшити врожайність соняшників за допомогою гумата калію.

Використання гумату калію при вирощуванні розсади

Розсадна стадія, важливість якої складно переоцінити, для будь-яких рослин є стресом на виживання в нетипових умовах. Гумат калію для розсади демонструє неймовірну користь і є справжнім порятунком, оскільки сприяє її активному зростанню у міцному та здоровому стані. Отримання якісного підживлення на початковій стадії вегетації є гарантією отримання рослинами повноцінного харчування та відмінного стартового потенціалу, а також запорукою їхнього майбутнього благополуччя.

Використання гумату калію при вирощуванні озимої пшениці: переваги та недоліки

Гумат калію – продукт, що приносить величезну користь, який призначений для стимуляції зернових культур, має на них комплексний позитивний вплив і є абсолютно нешкідливим для довкілля та здоров'я людини. Використання цього висококонцентрованого натурального добрива, що поєднує в собі високу ефективність і доступну вартість, виправдане під час будь-яких фаз росту та розвитку біомаси, і дозволяє значно збільшити не тільки врожайність, а й якісні показники: клас зернівки, її масу, розмір, вміст білка.

Види мікродобрив  та їх особливості використання

Сегментація добрив відбувається за головним мікроелементом, який присутній в складі. Природні умови та вид культури вирощування потребують різних мікроелементів. Найбільш поширеними мікродобривами є борні, цинкові, мідні, марганцеві, молібденові та кобальтові.

Як застосовувати гумат калію для кукурудзи

Багато галузей сільського господарства у всьому світі намагаються досягти збільшення виробництва та добротності врожаю. При цьому є сільгоспвиробники, які ніколи не чули про деякі стимулятори росту рослин.

Гуматний матеріали – це широко поширені органічні вуглецевмісні сполучення, виявлені в ґрунтах, прісній воді та океанах. Дані компоненти утворюються в результаті біологічних і хімічних розпадів тварин та різного виду рослин, та складають приблизно 75 відсотків органічної речовини, яка існує в більшості мінеральних ґрунтів.

Чому кожен дачник, фермер радий добриву гумат?

Для початку, давайте, розберемося, що ж таке гумат калію? Історія універсального добрива налічує понад 60 років. Гумати не тільки підвищують врожайність і стимулюють ріст рослин, вони підвищують якість сільськогосподарських культур. Виготовляють гуматові препарати з природної сировини: бурого вугілля, торфу, сапропелю.

Гумат калію - природний стимулятор росту

Так, сучасне сільське господарство, вирощування високого врожаю овочів, фруктів і зелені неможливо без добрив. Але, ні селітра, ні сечовина, ні органічні добрива не вирішують всіх проблем, що підстерігають фермерів і дачників на їх нелегкому шляху. І одна з них - вплив на сільськогосподарські культури несприятливих погодних умов: посухи і заморозків. Дачники та городники знають, як заморозки і посуха не тільки знижують врожайність культур, а й можуть повністю знищити рослини.

Чи потрібен гумат калію в теплиці?

Для нормального росту і високого врожаю, овочі, зелень і квіти потребують мінеральних і органічних добрив. Вносять добрива навесні в ґрунт, в період активного росту сільгоспкультур, а також в пору плодоношення. Саме в ці періоди всі рослини потребують додаткової підгодівлі, особливо в закритому ґрунті – в теплицях.

Показано з 1 по 10 із 74 (всього сторінок: 8)