Корисна інформація



Як застосовувати гумат калію для кукурудзи

Багато галузей сільського господарства у всьому світі намагаються досягти збільшення виробництва та добротності врожаю. При цьому є сільгоспвиробники, які ніколи не чули про деякі стимулятори росту рослин.

Гуматний матеріали – це широко поширені органічні вуглецевмісні сполучення, виявлені в ґрунтах, прісній воді та океанах. Дані компоненти утворюються в результаті біологічних і хімічних розпадів тварин та різного виду рослин, та складають приблизно 75 відсотків органічної речовини, яка існує в більшості мінеральних ґрунтів.

Чому кожен дачник, фермер радий добриву гумат?

Для початку, давайте, розберемося, що ж таке гумат калію? Історія універсального добрива налічує понад 60 років. Гумати не тільки підвищують врожайність і стимулюють ріст рослин, вони підвищують якість сільськогосподарських культур. Виготовляють гуматові препарати з природної сировини: бурого вугілля, торфу, сапропелю.

Гумат калію - природний стимулятор росту

Так, сучасне сільське господарство, вирощування високого врожаю овочів, фруктів і зелені неможливо без добрив. Але, ні селітра, ні сечовина, ні органічні добрива не вирішують всіх проблем, що підстерігають фермерів і дачників на їх нелегкому шляху. І одна з них - вплив на сільськогосподарські культури несприятливих погодних умов: посухи і заморозків. Дачники та городники знають, як заморозки і посуха не тільки знижують врожайність культур, а й можуть повністю знищити рослини.

Чи потрібен гумат калію в теплиці?

Для нормального росту і високого врожаю, овочі, зелень і квіти потребують мінеральних і органічних добрив. Вносять добрива навесні в ґрунт, в період активного росту сільгоспкультур, а також в пору плодоношення. Саме в ці періоди всі рослини потребують додаткової підгодівлі, особливо в закритому ґрунті – в теплицях.

Підвищити урожай картоплі? З гумат калієм – не питання!

Ні для кого не секрет, що в нашій країні дуже люблять картоплю: паруюча прямо з печі, посипана зеленню і цибулею, з золотистими хрусткими шматочками сала або з оселедцем, хіба хто відмовиться? Навряд чи!

Як виростити міцну розсаду?

Основа майбутнього хорошого врожаю – міцна здорова розсада. Слабка розсада погано цвіте, гірше плодоносить. Чим більше уваги приділити вирощуванню міцної здорової розсади, тим більша буде віддача в майбутньому. Отже, вперед!

Ви готові до нового сезону весняно-польових робіт?

Весняно - польовий сезон наближається. Незважаючи на те, що зима не хоче віддавати свою владу, з кожним днем ​​наближається гаряча пора для садівників і городників. Напевно, більшість вже приготували насіння, а на підвіконнях проростає розсада. Ці маленькі, що проростають листочки радують і наповнюють серця садівників надією на майбутній хороший урожай.

Універсальність у всьому: гумат калію!

Більшості з нас до душі універсальні товари: ну, по-перше, вони зручні; а, по-друге, вони виконують безліч функцій, як правило, 2 в 1, або навіть 3 в 1. Звичайно ж, кожен городник хоче знайти універсальне добриво, яке б і за рослинами доглядав, і ґрунт удобрюють. Любов садівників-любителів та городників до універсального удобрення - цілком логічна. Немає потреби витрачати гроші на різні види добрив: для поливу, підгодівлі, захисту від шкідників і погодних умов.

Полуниця - панянка примхлива! Але, не з гуматом калію!

Полуниця - одна з перших літніх ягід, що радує своїм смаком та ароматом! Але, полуниця - непроста панянка, а тому вимагає відповідний догляд та підвищену увагу, від садівника – терпіння і сил. До ґрунту - вимоглива, а ще вибаглива до вологості, не любить сухості! А як же по іншому? В іншому випадку – ягід великих і смачних – не бачити! Ось і доводиться, не покладаючи рук працювати, щоб радіти першим соковитим ягідкам.

Гумат калію: вирощуємо високий урожай малини

Літо - ягідна пора! Але, щоб зібрати хороший урожай малини - треба добре потрудитися! І цього буде мало! Малину - спочатку треба виростити! Але, якщо грамотно підійти до цього питання: посадки та догляду за рослинами - процес стане приємним «смачним» заняттям.

Показано з 1 по 10 із 68 (всього сторінок: 7)