Хелат ЦИНК, 5л.

1 100.00 грн.

20 шт. і більше 1 080.00 грн.
96 шт. і більше 1 050.00 грн.

Мікродобриво хелат ЦИНКУ "Галичина" —  рідке концентроване мікродобриво, що містить цинк у хелатній формі, додатково комплекс збагачений NPK (азот, фосфор,калій) в біодоступній для рослин формі. Ефективний препарат для застосування як екологічно чистого мікродобрива для підживлення сільськогосподарських культур, чутливих до дефіциту цинку (кукурудза, льон, виноград, овочеві та плодові культури, соя та ін.). 

Цинк відіграє важливу роль в окислювально-відновних процесах, що відбуваються в рослинному організмі, є складовою ферментів і безпосередньо бере участь в утворенні хлорофілу, сприяє синтезу вітамінів. Під впливом цинку підвищується синтез сахарози, крохмалю, загальний вміст вуглеводів та білкових речовин. 

Норма використання:

0,7 - 1,5 л/га.

Хімічний склад:

ЦИНК(Zn)  –  100 г/л.

Азот(N)  –  не менше 10 г/л.

Фосфор(P2O5)  – не менше 10 г/л. 

Калій(K2O)  – не менше 10 г/л.

pH  –  5-8

Хелат ЦИНК ТМ Галичина

Мікроелемент цинк — один із важливих складових нормального росту, розвитку та продуктивності сільськогосподарських рослин. Добриво ЦИНК Галичина допомагає повністю забезпечити потреби культур. Продукт у хелатній формі незамінний для:

  • передпосівної обробки посівного матеріалу;
  • позакореневого підживлення;
  • кореневого підживлення.


Додатково обробка препаратом необхідна при наявності ознак дефіциту цинку, що в рослин проявляється як:

  • затримка росту;
  • некротизація листків (яскраво-зелена центральна прожилка на листку на фоні пожовтіння листкової пластинки). Найчастіше зустрічається на кукурудзі, пшениці;
  • великий ступінь ураження посівів після морозів, посух;
  • міжжилковий хлороз;
  • гофрування кінчиків листової пластини;
  • атипове забарвлення листя з помаранчевим або жовтим відтінком.

Нестача цинку в рослинах

Мікродобриво цинк — продукт, рекомендований для використання господарствами в усіх регіонах країни. Адже понад 60% сільськогосподарських земель мають виражений дефіцит рухомих форм цинку (0,2–0,3 мг/кг ґрунту). Хелатне добриво допоможе відкоригувати ситуацію, допоможе розкрити генетичний потенціал урожайності високопродуктивних гібридів та сортів.

 

Переваги використання ЦИНКУ в хелатній формі є:

Особливістю добрива є його хелатна форма. Вона покращує засвоєння мікроелемента рослинами на 90% та додатково має чимало переваг:

     висока абсорбція ґрунтом і вегетативною масою;

     екологічна безпека та відсутність токсичного впливу на ґрунт;

     відсутність синтезу перехресних хімічних сполук при внесенні добрива шляхом капельного поливу або обприскування;

     покращення стійкості рослин щодо ураження мікозами. Цинк у хелатній формі володіє фунгіцидними властивостями;

     можливість використання разом із пестицидами;

     стимулювання коренеутворення на початкових етапах вегетації.

Навіщо цинк рослині?

Цинк виконує ряд важливих функцій: від фотосинтезу, синтезу цукрів до формування адаптаційних властивостей у відповідь на дію стресорів (морози, висока сонячна активність, вітрова та ґрунтова посуха). Мікроелемент впливає на:

     товарний вигляд готової продукції (блиск оболонки, колір та органолептика);

     підвищує ефективність запилення та життєздатність насіння, що особливо важливо для селекційних центрів;

     підвищення енергії проростання та показника схожості посівного матеріалу. Обробка насіння препаратом цинк Галичина допоможе отримати дружні, вирівняні посіви;

     активний ріст на початкових стадіях вегетації. Цинк відповідає за синтез ауксинів, регулює ростові процеси в рослині.

Ще більше розказати про можливості Цинк + NPK можуть менеджери ТОВ «Галичина-Сенсо». Вони також підкажуть варіанти внесення, дозування препарату для різних зернових, бобових, овочевих, плодово-ягідних культур.

Інструкція:

Мікродобриво цинк рекомендоване до застосування на усіх зернових, технічних, олійних культурах, овочах та ягодах. Особлива чутливість до дефіциту мікроелемента спостерігається у бобових (горох, соя, вика), кукурудзи, цукрового буряку, пшениці, картоплі, гречки та винограду.


Терміни та правила зберігання

Препарат слід зберігати в закритій тарі подалі від сонячного проміння. Гарантійний термін придатності препарату, за умови його зберігання при температурі від +3 до +25°С, становить 3 роки.

Де купити мікродобриво цинк?

Якісне добриво “Галичина” цинк рекомендуємо купувати виключно на сайті виробника. ТОВ «Галичина-Сенсо»  — український виробник добрив та препаратів для вирощування сільськогосподарських культур. Універсальний склад, економне використання, екологічність та безпечність — ось переваги використання добрива ЦИНК Галичина.

Спробуйте хелатне добриво із цинком, забезпечте високу врожайність культур на городі чи в полі!