Хелат БОРУ, 5л.

1 100.00 грн.

20 шт. і більше 1 080.00 грн.
96 шт. і більше 1 050.00 грн.

Мікродобриво органічний Бор "Галичина" — сучасний препарат для позакореневого, кореневого підживлення, передпосівної обробки посівного матеріалу бором у хелатній формі. Продукт виготовлений на основі поліборатів, збагачених азотом, фосфором, калієм, він відповідає вітчизняним стандартам якості та безпеки.

Концентроване борне добриво у хелатній формі виробляється на основі органічних кислот. Це метало-органічна сполука з високою біодоступністю бору, калію, фосфору, азоту. Універсальність формули дозволяє використовувати продукт для будь-яких видів підживлення для широкого спектру культур.

Норма використання:

0,7 - 1,5 л/га.

Хімічний склад:

Бор(B)  –  150 г/л.

Азот(N)  –  не менше 60 г/л.

Фосфор(P2O5)  – не менше 10 г/л. 

Калію(K2O)  – не менше 10 г/л.

pH  –  7-8

Рекомендації

Експерти ТОВ «Галичина-Сенсо» рекомендують використовувати добриво Галичина з бором при таких  ознаках дефіциту мікроелемента:

  • гальмування росту та висихання точок росту;
  • скручування молодого листя;
  • мала кількість квітів та низький відсоток зав’язування плодів;
  • побіління верхівок пагонів;
  • надмірне розростання пагонів;
  • хлороз та крайовий некроз;
  • збільшення кількості пустоцвітів, невиповнених колосків та качанів, не налитих кошиків соняшнику, стручків сої.

Добриво Бор ГАЛИЧИНА рекомендоване для використання агрофірмами, домогосподарствами, які вирощують зернові, кормові, технічні, овочеві культури за традиційною та органічною технологіями.

Чому хелат БОР ТМ Галичина?

Бор — один із найважливіших мікроелементів, необхідних для вирощування сільськогосподарських рослин. Речовина підвищує ефективність вуглеводного обміну у тканинах, фотосинтезу, закладки та розвитку генеративних органів рослин. Також бор безпосередньо впливає на адаптацію рослин до стресових умов (наприклад, зимівлю озимої пшениці), вміст олій в олійних культурах (соя, соняшник).

Правильне внесення бору передбачає чимало нюансів. Адже борна кислота має гігроскопічну точку на рівні близько 98%. Тому ефективно засвоюється рослинами у хелатній формі або при вологості повітря на рівні 80% і вище. На останній показник аграрій ніяк не може вплинути при вирощуванні рослин у відкритому ґрунті. Тому використання хелатів стає чарівною паличкою навіть в умовах весняної посухи, що часто спостерігаємо останні сезони.

Перевагами використання Добрива “Галичина” Бор у хелатній формі є:


  хелатна форма головного мікроелементу. Така форма бор + NPK легко розчиняється у воді, не утворює осадів, пластівців;

 швидко засвоюється рослинами. На відміну від кристалічних саме у хелатній формі завдяки біоактивності компонентів мікроелементи продукту засвоюються на 90%. Це на кілька порядків зменшує хімічне навантаження на ґрунт;

  відсутність таких незасвоюваних сполук, як розчинні солі мікроелементів;

  екологічна безпечність та нетоксичність препарату;

  вища ефективність. Використання Добриво “Галичина” Бор підвищує врожайність зернових на 20%, а  овочів - на 20-40%;

  містять оптимальну кількість NPK (азот, фосфор, калій) у легкій для засвоєння формі;

  ефективні у будь-якому кислотному діапазоні ґрунтів. Мікродобриво бор має відмінну стійкість на будь-якому типі ґрунтів у всіх кліматичних зонах країни;

   хелат бору не руйнується мікроорганізмами;

  можливість комплексно поєднувати бор Галичина з іншими добривами, гербіцидами, фунгіцидами, якщо це не суперечить інструкції з використання препарату.

Культури:

чутливими до дефіциту бору є всі види олійних культур (соняшник, ріпак, соя), пшениця, кукурудза, цукровий і кормовий буряк, селера, овочі, яблуня, виноград, ріпак, бобові, люцерна.

Терміни та правила зберігання

Борне добриво слід зберігати в закритій тарі подалі від сонячного проміння. Гарантійний термін придатності препарату, за умови його зберігання при температурі від +3 до +25°С, складає 3 роки.

ІнструкціяДе придбати оригінальне добриво хелат Бору?

Чимало виробників добрив пропонують комплексні препарати для позакореневого та кореневого підживлення зернових, технічних, плодово-ягідних та овочевих культур. Але лише в одиниць є такі засоби у хелатній формі. Таким виробником є ТМ Галичина — вітчизняний виробник органічних та органо-мінеральних добрив.

З 1991 року компанія виробляє органічні та органо-мінеральні препарати для підживлення зернових, декоративних, плодово-ягідних культур саме у хелатній формі та на основі гуматів.

Добриво “Галичина” Бор — це сучасний, безпечний, органічний препарат на основі поліборатів, збагачених азотом, фосфором, калієм. Замовляючи хелатне добриво з бором у виробниказакладаєте основу високої врожайності зернових, овочевих та ягідних культур.

Інші товари