Гумат калію - природний стимулятор росту

Так, сучасне сільське господарство, вирощування високого врожаю овочів, фруктів і зелені неможливо без добрив. Але, ні селітра, ні сечовина, ні органічні добрива не вирішують всіх проблем, що підстерігають фермерів і дачників на їх нелегкому шляху. І одна з них - вплив на сільськогосподарські культури несприятливих погодних умов: посухи і заморозків. Дачники та городники знають, як заморозки і посуха не тільки знижують врожайність культур, а й можуть повністю знищити рослини.

У природи немає поганої погоди, якщо є гумат калію!

Як врятувати урожай від впливу погоди? Зменшити вплив несприятливих погодних факторів допоможе гумат калію. Як? Просто! Обробка перед заморозками посівів і розсади сприяє поліпшенню дихання рослин і прискоренню обмінних процесів, що дозволяє рослинам не замерзнути при низьких температурах. Обробка гумату вже пошкоджених рослин підсилює метаболічну активність і прискорює процес відновлення клітин, наростання нових листя.

А, якщо посуха? При посушливого літа гумінові кислоти підсилюють споживання рослинами вологи і вуглекислого газу, інтенсифікують вуглецевий і білковий обмін в клітинах. Гумат калію, звичайно ж, повністю не замінить органічні добрива і обробку рослин пестицидами, але він знімає з рослин стрес від посухи і високих температур, що дозволяє розкрити потенціал в закладений сорт.

Після стресу, перенесеного рослинами, внаслідок заморозків, підтоплення, довгої посухи, передозування гербіцидів - обприскування або полив гумату калію з мікроелементами, через кожні два тижні реабілітують рослини і врятують урожай!

Все росте, як на дріжджах!

  • Досвідчені городники давно застосовують гумат калію разом з протравленням насіння, обробкою їх бактеріальними препаратами та мікроелементами. Така обробка збільшує енергію проростання на 5-1% і прискорює їх проростання, стимулює розвиток потужної кореневої системи, скорочуються терміни вегетації, рослина росте швидше, збільшується врожайність.
  • Природний стимулятор росту гумат калію активізує ріст і розвиток сільськогосподарських культур, прискорюючи їх цвітіння, плодоношення і дозрівання. Завдяки гумату калію поліпшується надходження елементів живлення в рослині, в клітинах прискорюються обмінні процеси.
  • Гумат калію сприяє поліпшенню структури грунту, активізує мікрофлору грунту, збільшуючи кількість корисних мікроорганізмів в 3-5 разів.
  • Використання гумату сприяє врожайності сільгоспкультур, зниження їх собівартості, і багаторазове повернення кожної вкладеної копійки.

Підживлення рослин концентрованим гуматом калію з мікроелементами забезпечує значне збільшення загальної врожайності будь-яких сільськогосподарських культур, при цьому використання гумату калію знижує собівартість продукції, підвищує врожайність, а в підсумку збільшує прибуток.

Не вірите? Перевірте самі!

  • Гумат калію - природний стимулятор росту