Гумат калію густий, 1л.

112.00 грн.

10 шт. і більше 95.00 грн.
500 шт. і більше 84.00 грн.

Родючість ґрунту тісно пов’язана з наявністю в ньому достатньої кількості органічних сполук. Дієвим засобом поповнення поживних речовин є гумуси. Найбільший попит серед сільськогосподарських виробництв та господарів власних земельних ділянок має гумат калію, що має широкий спектр дії.

Особливо добре зарекомендував себе в різних галузях сільського господарства універсальний гумат калію. Купити його можна у рідкому стані. Він найбільш простий в застосуванні, проте має ефективну стимулюючу дію.

Для використання на приватних садибах досить привабливим варіантом є універсальний густий гумат калію. Він має такий самий склад, як і рідкий, і не поступається йому характеристиками, але має осад з слабкою водорозчинністю, що ускладнює його використання на великих площах. А ось для домашнього використання купити густий гумат – це цілком чудове рішення.

Хімічний вміст препарату


Гумат калію має великий вміст гумінових кислот. До його складу також входять фульвокислоти, гумусові речовини, а також макро- та мікроелементи, необхідні для нормального розвитку рослин (N, B, Cu, K, Zn, Mn, Co, P, Fe, Mo). 

Переваги застосування густого гумата калію


  • Застосування гумата калію згідно норм, вказаних виробником, є гарантом підвищення схожості рослин, прискорення їх розвитку та отримання високого врожаю екологічно чистої продукції.
  • Підвищення імунної системи рослин, їх стійкості до хвороби та впливу несприятливих погодних умов.
  • Стимуляція кореневого живлення, сприяє нарощуванню кореневої системи.
  • Можливість застосовувати гумат в комплексі з іншими мінеральними добривами, що дозволяє зменшити дози міндобрив і, відповідно, собівартість сільгосппродукції.
  • Добриво сприяє активізації обміну речовин, підвищуючи якість врожаю.
  • Можливість застосування на всіх стадіях розвитку рослин.
  • Препарат сприяє відновленню родючості ґрунту, покращенню його біологічної структури, тож він буде дуже корисним на збіднілих ґрунтах.
  • Гумат має здатність зв’язувати важкі солі металів у сполуки, що недоступні для засвоєння рослинами, забезпечуючи таким чином екологічну безпеку та натуральність отриманого врожаю.

Гумат калію – універсальне добриво, що застосовується для підживлення широкого переліку рослин з метою підвищення ефективності їх вирощування, а також для поліпшення характеристик ґрунту. Зручність і простота його використання сприяють затребуваності препарату серед садівників та городників для вирощування різних видів культур.

Культури

Препарат ефективний при обробці насіння та насіннєвих бульб, вкоріненні живців, позакореневого та кореневого живлення овочевих та плодово-ягідних культур, а також квітів. 

Як використовувати густий гумат калію


Препарат постачається у концентрованому вигляді, тож використовується у малому дозуванні. Норми витрат дещо коливаються в залежності від способу підживлення та культур, що підлягають обробці. Для використання на приватних присадибних ділянках, наприклад, слід дотримуватись наступних норм дозування:

 

Спосіб підживлення

Дозування

Норми використання

Листове живлення (овочі, зернові, баштанні, бобові, оливи, ягідні, квіти).

20мл препарату на 10л води

10л розчину на 1 сотку

Листове живлення (плодові дерева, виноград, чагарники)

40мл препарату на 40л води

40л розчину на 1 сотку


Кореневе живлення

30мл препарату на 30л води

30л розчину на 1 сотку

Закритий ґрунт (коренева та позакоренева обробка)

30мл препарату на 10л води

10л розчину на 1 сотку

 

Дотримання норм використання препарату дозволить уникнути ризиків для людей та оточуючого довкілля.

Умови зберігання


Зберігати препарат слід в закритій упаковці, у закритому приміщенні, де підтримується температура від 3 до 25°С. Термін зберігання добрива складає 24 місяці. Можлива поява осаду. 

Інші товари