Прилипач-ад'ювант, 5л.

700.00 грн.

Прилипач-ад’ювант  ТМ «Галичина» — комплекс полімерів з клейкими властивостями на основі діючої речовини оксиетилену алкілфенолу 90%, який додається до робочих розчинів добрив і ЗЗР, покращуючи їх фізико-хімічні властивості, збільшуючи прилипання до листків, сприяючи проникненню діючої речовини у тканини рослин і захищаючи від вивітрювання, вимивання дощем або руйнування сонячним промінням.

Цим самим препарат дозволяє зменшити норму витрат добрив та агропрепаратів, підвищити їхню ефективність і знизити ризик негативного впливу на навколишнє середовище.

Verbrauchsnorm:

0,2 - 0,3 л/hа.

Діюча речовина:

Оксиетилен алкілфенол 90%

Принцип дії

Базується на тонкому та рівномірному нанесенні прилипача на листя і стебла, створюючи захисну плівку.

 

Ця плівка функціонує як бар'єр, запобігаючи стіканню розчину та забезпечуючи стійкість діючої речовини на поверхні рослини. Важливо, що прилипач-ад’ювант гарантує дуже тривалий контакт активного компонента з поверхнею рослини, що є ключовим для оптимального абсорбції та ефективності застосування ЗЗР і добрив.

Використання препарату в аграрному секторі забезпечує не лише високу стійкість до зношування плівки, але й максимальну ефективність у використанні засобів для досягнення кращих показників  урожайності.

Переваги препарату

        сприяє кращому прилипанню та ефективності дії добрив, ЗЗР;

        економить не раціональне використання добрив, гербіцидів і пестицидів до 25%;

        покращує розтікання і запобігає стіканню з листкової поверхні робочого розчину на землю;

        забезпечує максимальний контакт діючої речовини з рослиною, підвищуючи адгезію та забезпечуючи оптимальне засвоєння;

        підвищує стійкість добрив і ЗЗР до впливу вітру, випаровування, дощу, сильної роси, УФ випромінювання і шкідників.

Спосіб застосування і дозування

Прилипач-ад’ювант  ТМ «Галичина» може використовуватись:

1.       Для обприскування польових, овочевих і ягідних культур. Дозування: передпосівна обробка насіння, бульб, цибулин – 0.1 л препарату на 10 л води/1 тонну насіння; обробка у період вегетації – 0.2-0.3 л препарату на 200-300 л води/1 гектар посівів.

2.       Для обприскування садових дерев і винограду. Дозування: замочування саджанців перед посадкою – 0.1 л препарату на 50 л води; обробка у період вегетації – 1 л препарату на 1000 л води/1 гектар зелених насаджень.

У комплексі з прилипачами з метою досягнення кращого ефекту й урожайності с/г продукції радимо аграріям використовувати гумати калію, комплексні гумати та хелатні мікродобрива (бор, цинк).

Прилипач-ад'ювант універсальний ТМ Галичина

Кожному українському фермеру до болю знайома ситуація, коли нещодавно обробив с/г культуру по листку добривами чи засобами захисту рослин, а протягом найближчого часу пішов дощ зі шквальним вітром. Через примхи погоди змиваються, випаровуються і стікають з листків агрокультур такі цінні та важливі для майбутнього врожаю розчини органічних,  мінеральних та органо-мінеральних добрив і засобів захисту рослин (ЗЗР). А це все додаткові фінансові втрати та погіршення врожайності.

Ми розробили для аграріїв новий продукт – універсальний прилипач-ад'ювант.

Ähnliche Produkte