Стимулятори росту для кімнатних рослин – гумат калію

Гумат калію – не тільки відмінне комплексне добриво для кореневого та позакореневого підживлення рослин, гумінові добрива – відмінні стимулятори росту для кімнатних рослин.

Використання гумату калію для обробки злакових і овочевих культур, томатів, огірків і перцю, картоплі і баклажанів, винограду і яблук, полуниці, малини та інших культур дало виняткові результати. Але, гумат калію можна застосовувати не тільки для покращення врожаю сільськогосподарських культур і плодових дерев, добриво відмінно підходить для садових і кімнатних квітів, в тому числі для таких вимогливих, як троянди.

Добрива на основі гумату – універсальні стимулятори росту для кімнатних рослин.

Переваги використання гумату калію для декоративних рослин

Вплив гумату калію на декоративні кімнатні рослини – очевидно:

 • покращує декоративні властивості кімнатних рослин в зимовий час;
 • підвищує показник приживлюваності рослин при посадці / пересадки;
 • сприяє ранньому, активному і рясному цвітінню;
 • сприяє швидкому росту і розвитку кореневої системи і надземної частини кімнатних рослин (добрива на основі гуматів – відмінні стимулятори швидкого росту рослин);
 • запобігає сольові відкладення в ґрунті;
 • забезпечує стійкість рослин до заморозків, високих температур в спекотні дні і дефіциту вологи;
 • стимулює у рослин імунітет до різних захворювань.

Гумат калію відмінний натуральний добриво для обробки всіх видів багаторічних і однорічних квітів та декоративних рослин, забезпечує яскраве і пишне цвітіння багаторічних і однорічних рослин.

Як користуватися?

Препарати гумата калію прості в користування. Досить прочитати, як розводити і застосовувати стимулятори швидкого росту рослин для різних рослин і позитивний ефект не змусить себе чекати.

Замочування насіння, живців і саджанців

Замочування насіння кімнатних рослин, живців і саджанців в розчині гумату калію підвищує схожість насіння та енергію проростання декоративних рослин, активізує їхню імунну систему, захищає рослини від поверхневих інфекцій.

Приготування розчину гумату калію для замочування насіння і живців

Робочий розчин готують з розрахунку 20 мл гумату калію (2 ковпачка) на 250 мл води (стакан). За добу перед посадкою рекомендується замочити насіння або живці на 1-15 годин.

Полив і листове обприскування кімнатних рослин

Полив рослин і листове обприскування робочим розчином гумату калію активізує зростання і більш розвинуті декоративних рослин, забезпечує яскраве, пишне і тривале їх цвітіння.

Приготування розчину гумату калію для поливу і листкового обприскування декоративних рослин

Для приготування робочого розчину для поливу і обприскування розводять 50 мл (чверть склянки) препарату в 1 літрах води (відро) або 1 літра препарату (пляшка) в 200 літрах води (бочка).

Обробка рослин

Однорічні рослини рекомендується обробляти 2 рази розчином для поливу:

 • 1 раз при утворенні бутонів;
 • 2-й здійснюється під час цвітіння.

Багаторічні рослини необхідно обробляти 4 рази розчином для поливу:

 • 1-й раз – ранньою весною;
 • 2-й здійснюється через 3 тижні після першої;
 • 3-й під час утворення бутонів;
 • 4-й – в період цвітіння.

Газони і декоративні чагарники обробляються один раз в 10-14 днів.

Відновлення родючості ґрунту

Щоб відновити родючість ґрунту необхідно навесні і восени полити ґрунт гумату калію.

Робочий розчин для поливу ґрунту

Робочий розчин для протоки ґрунту готується з розрахунку 500 мл (півпляшки препарату) на 10 л води (відро), або 2-3 пляшки препарату розводять в 200 л води (бочка).

Завдяки поливу і обробці рослин гуматом калію квіти, декоративні рослини, газони і чагарники стають повними сил і набувають привабливого вигляду. При цьому гумат – природний і екологічно чистий препарат, що не завдає жодної шкоди людям і тваринам.