Загальні поради щодо застосування гумату калію для овочевих культур

При насадженні зелених рослин та загальної висадки насіння у грунт, відразу необхідно застосовувати гумат калію. Цей процес здійснюється наступним чином:

попереднє зімшування проводиться з даним продуктом
абсорбування овочевого насіння в комбінації з гуматом
протруювання насіння с/г кульутр в перемішку з міндобривом

Норма використання для протруювання насіння 0,36-0,5 л./т. Норма використання одноразової позакореневої обробки рослин 0,4-1л./га.(2-3-ох кратна обробка).
Високоякісне міндобриво гумат калію рідкий торф’яний

Для створення чудових умов щодо підвищення урожайності овочевих культур, потрібно підготувати розчин води в поєднанні з гуматом калію. Завдяки яскравим прикладам, які демонструє рідка суміш, завчасна обробка насіння озимих культур стає важливим чинником у процесі формування кореневой системи рослини. Варто відзначити, що паростки та корінець кожної окремої рослини збільшуються у розмірах на 40-60%. У зв’язку з цим, всі овочеві культури здатні витримати навіть самі люті морози та протистояти волозі протягом зимового періоду.

До цього ж, завдяки обробці насіння торф’яним гуматом, кожен госоподар має змогу запобігти масовим ураженням овочевих культур та захистити їх від шкідників.

Обробка зернових в період вегетації дозволяє збільшити урожай до чотирьох центнерів зерна з одного гектара, тому що збільшення врожайності відбувається завдяки правильно складеній пропорції торф’яного гумату з пестицидами. Процес розпилення рідкої суміші здійснюється за допомогою звичайних ручних обприскувачів.