NAWOZ

Купити за один клік!


Каністра 5л – 400грн
Каністра 20л – 1600грн

Інструкція з використання та зберігання органо-мінерального добрива “Галичина”

«Галичина» – це органо-мінеральне добриво, виготовлене з торфу, гідроксиду калію, добрива NPK з додаванням води, призначене для використання при вирощуванні польових рослин. Добриво, що використовується у вигляді обробки насіння або у вигляді обприскування рослин, стимулює ріст та розвиток рослин, послаблює наслідки дефіциту води в ґрунті, збільшує поглинання поживних речовин, посухостійкість, позитивно впливає на ріст коренів, збільшує врожайність.
Добриво “ГАЛИЧИНА” підвищує родючість ґрунту, затримуючи воду та поживні речовини.

Спосіб застосування, дозування та терміни:

Для формування насіннєвої підгодівлі, добриво “ГАЛИЧИНА” застосовують 0,4 л / т (4 мл / 10 кг) у вигляді дворазового обприскування польових культур з дрібним або середнім спектром крапель, що використовуються для захисту рослин, в пропорції 0,5 л / га.
Потрібно використовувати приблизно 300 літрів робочого розчину на гектар.

Сільськогосподарська культура

Деструктор стерні, л/га

Сечовина, кг/га

Вода, л/га

Кукурудза, соняшник (суха маса)

2,0-4,0

25,0-30,0

300,0

Зернові (пшениця, жито, ячмінь, овес, просо), суха маса

2,0-3,0

10,0-15,0

Бобові (квасоля, горох, боби, соя тощо), суха маса

1,5-2,2

7,0-5,0

Сидерати: гірчиця, редька олійна, бобові, зерново-бобова суміш

2,0-2,0-2,0

10,0-3,0-5,0

250,0

 

Інструкція щодо приготування робочого розчину

Перед використанням продукту струсніть кілька разів каністрою, щоб отримати однорідну суспензію. Щоб приготувати робочий розчин, наповніть ємність обприскувача водою до об’єму 2/3 і увімкніть мішалку. Залийте відповідний об’єм добрива, згідно з рекомендаціями щодо дозування, через сито в резервуар для обприскувача. Потім, увімкнувши мішалку, наповніть ємність обприскувача водою відповідно до рекомендацій щодо дозування. Змішайте все разом.

УВАГА:

  • Не використовуйте на замерзлих ґрунтах, затоплених водою, насичених водою, покритих снігом та під час опадів. Заморожені ґрунти, які відтають принаймні поверхнево протягом дня, не вважаються замерзлими ґрунтами.
  • Не використовуйте разом із засобами захисту рослин.
  • Не перевищуйте рекомендовані дози.

Зберігання

Зберігайте добриво в оригінальній щільно закритій упаковці у вертикальному положенні при температурі від 5 ° С до 45 ° С, подалі від прямих сонячних променів, у сухому, добре провітрюваному та прохолодному приміщенні. Зберігати в недоступному для дітей місці. Тримайте подалі від їжі та кормів для тварин.

Запобіжні заходи

Не вдихайте розпиленого робочого розчину. Уникайте контакту зі шкірою та очима. Носіть під час використання відповідний захисний одяг, рукавички та засоби захисту очей та обличчя. При ковтанні негайно зверніться до лікаря і якщо це можливо, покажіть етикетку або упаковку.

Ціни і розфасовка

Об’єм

Ціна

Ціна з ПДВ

Каністра 5л (1 шт.)

400 грн

480 грн

Каністра 5л (20 шт.)

375 грн

450 грн

Каністра 20л (1 шт.)

1600 грн

1920 грн

Каністра 20л (5 шт.)

1500 грн

1800 грнЗаявка на замовлення