Гумат калію: обробка сільгоспкультур навесні

Гумат калію: заморозки не страшні?

Навесні, гумат калію – незамінне добриво для всіх сільськогосподарських культур. Не секрет, що часто весняні заморозки скорочують, а то і повністю знищують посіви і розсаду.

Весняна обробка сільськогосподарських культур робочим розчином гумату калію в кілька разів підвищує вміст в рослинах цукрів, таким чином, знижуючи на 1-3 градуси критичну температуру для посівів і розсади. Обробка пошкоджених після заморозків рослин гуматом калію активізує регенерацію пагонів і листя, сприяє відновленню обміну речовин, а також усуває інтоксикацію, викликану продуктами розпаду відмерлих клітин, як результат – культури швидше проходять відновлення, врожайність підвищується.

Гумат калію: коливання температур

Розвиток і зростання сільгосп культур гальмують добові коливання температур – вночі від +5 ° С вночі та вдень до +28 ° С – порушується синтез ферментів і біологічно активних речовин. Обробка рослин розчином гумату калію відновлює природні процеси хімічних реакцій в рослинах на клітинному рівні – і при низьких, і при дуже високих некомфортних для рослини температурах.

Відновлення після граду

Аграрії і садівники-любителі знають наскільки небезпечний град для рослин – адже він може повністю знищити посіви, зруйнувати листя і стебла, що значно знижує врожай культури. Обробка листя і стебел гумату калію активізує їх регенерацію і наростання нових стебел і листя, стимулює до зростання сплячі бруньки. У тих місцях, де листя пошкоджені градом, виникають вогнища розвитку захворювань та інфекцій. Обробка гумату калію не тільки сприяє швидкому загоєнню ран на рослинах, а й підвищує імунітет рослин, опірність їх до хвороб та інфекцій. Як результат – сільгоспкультура швидше відновлюється і дає відмінний результат.

Гумат калію: посуха

Значне скорочення врожаю культур і зниження його якості викликає посуха. Гумінові кислоти, що містяться в Гумат калію, допомагають рослинам зберігати активний обмін речовин в клітинах навіть в посушливих умовах. Оброблені гумату калію рослини краще засвоюють воду з повітря поверхнею листя. Висновок: натуральне добриво – природний стимулятор росту гумат калію допомагає рослинам добре розвиватися навіть в умовах посухи.

Гумат калію: економія + зниження собівартості

Доведено: гумат калію – органо-мінеральне добриво природного походження, яке значно покращує врожайність і здатне захистити рослини від несприятливих факторів. Вигідно використовувати його для обробки культур і тому, що гумат калію скорочує потребу в інших добривах – селітрі, сечовини, нітроамофосці, за рахунок чого відбувається економія добрива і знижується собівартість продукції.

 

Гумат калію: поліпшення структури і родючості грунтів

Гумат калію захищає ґрунт і покращує його структуру завдяки активізації життєдіяльності живих мікроорганізмів.