Гумат калію. Обробка культур гумату калію навесні

Доведено досвідченим шляхом – гумат калію незамінний навесні для всіх культур. Раптові весняні заморозки можуть повністю знищити посіви або значно скоротити врожайність культур.

Обробка сільгосп культур розчином гумату калію перед заморозками сприяє підвищенню вмісту цукрів в рослинах, таким чином, знижуючи критичну температуру для посівів на 1-3 градуси.

Обробка гумату калію культур, пошкоджених після заморозків, активізує регенерацію пагонів і листя, сприяє відновленню та нормалізації обміну речовин, усуває інтоксикацію продуктами розпаду відмерлих клітин. Культури починають швидше відновлюватися, в результаті підвищується врожайність.

Розвиток рослин гальмують і великі добові перепади температури від + 5 вночі і до +28 вдень – порушується синтез ферментів і біологічно активних речовин.

При дуже низьких і дуже високих температурах обробка рослин гуматом калію, відновлює на рівні клітин хімічні реакції в рослинах.

Урожайність рослин знижує град, руйнуючи структуру листя і стебел. Пошкоджені рослини, оброблені гуматом калію, швидше відновлюють листову поверхню, активізується наростання нових листя, відбувається стимуляція сплячих бруньок.

Там, де листя пошкоджені, виникають вогнища різних інфекцій. Гумат калію загоює рани і підвищує опірність рослин до захворювань і інфекцій, і як результат – культура швидше відновлюється і дає хорошу врожайність.

Істотне зниження врожаю і його якості викликає посуха. Обробка рослин гуматом зберігає в клітинах рослин активний обмін речовин. Листя краще засвоюють воду з повітря, так гумат калію допомагає сільгоспкультурам розвиватися навіть в умовах посухи.

Гумат калію вигідно застосовувати і тому, що він дає можливість заощадити на інших добривах – селітрі, нітроамофосці, сечовини, а це істотно знижує собівартість продукції.