Гумат калію: економіка повинна бути економною!

Власники фермерських господарств і садівники-любителі, які захоплюються вирощуванням овочів і фруктів на дачних і присадибних ділянках, весь час шукають ефективні методи, здатні не тільки полегшити непросту землеробську працю, а й оптимізувати процеси польових робіт, забезпечити щорічний високий урожай сільгоспкультур.

Це непросто, так як вимагає:

1. любові до землеробських робіт;

2. певних знань агротехніки;

3. досвіду.

Сукупність перерахованих якостей стимулює хліборобів до постійного навчання, бути в курсі нових наукових досліджень, обміну досвідом.

Садівники любителі, які бажають отримувати високі врожаї, повинні відстежувати новинки добрив, вивчати їх, застосовувати на практиці. Найпопулярніше органічне добривогумат калію. Цей препарат має безліч переваг перед іншими добривами: його застосування позитивно впливає на рослини, ґрунт, дає відмінний економічний ефект.

На досвіді безлічі фермерських господарств доведено: регулярне застосування гумату калію:

  • позитивно впливає на ґрунт;
  • збільшує обсяги катіонного обміну;
  • покращує процеси гуміфікації органічних залишків;
  • підтримує розвиток і зростання корисних мікроорганізмів;
  • покращує водний і газовий обмін, теплообмін, структуру ґрунту;
  • прискорює процеси проростання і розвитку;
  • формує потужну кореневу систему;
  • зміцнює імунну систему рослин, що виражається в стійкості до захворювань і несприятливих погодних умов: заморозків, посухи, перезволоження;
  • підвищує рівень вмісту в сільськогосподарських культурах вуглеводів, цукрів, вітамінів, клейковини.

У чому вигода використання гумату калію? Економічний ефект

1. Низька ціна на порошкоподібне добриво дозволяє садівникам любителям самостійно готувати розчини необхідної концентрації, не переплачуючи за більш дорогі готові добрива.

2. Гумат каліюдобриво універсальне, а тому скорочує потребу рослин в інших добривах до 50%.

3. Раннє дозрівання врожаю дає можливість не тільки раніше за всіх насолоджуватися ранніми овочами, зеленню і фруктами, а й продати надлишки на ринку, за вищою ціною.

4. Використання гумату калію підвищує врожайність овочевих культур, зелені, фруктів. Залежно від сільськогосподарські культури, збільшення врожайності може становити від 10 до 40%.